До 10 вересня включно можна буде змінити місце голосування. Заява може бути подана до органу ведення Державного реєстру виборців у паперовій або електронній формі.

vybory
Фото: УП

Для цього необхідно звернутися із заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання до 10 вересня 2020 року включно відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 8 серпня 2020 року № 163 «Про календарний план основних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року».

Заява у паперовій формі може бути подана виборцем особисто або через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства. Заява в електронній формі може бути надіслана виборцем за підписом, прирівняним до власноручного підпису згідно із Законом України “Про електронні довірчі послуги” (кваліфікований електронний підпис), з використанням мережі Інтернет. Така заява повинна містити адресу електронної пошти, на яку виборцю може бути надіслано повідомлення про результати розгляду заяви, передає “20 хвилин”.

The post Стала відома остання дата, коли можна змінити місце голосування appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.