Господарський суд Харківської області задовольнив позов Харківської місцевої прокуратури № 5 в інтересах держави до Харківської міської ради, Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки і комунального майна Харківської міської ради і товариства з обмеженою відповідальністю про визнання незаконним та скасування рішення, а також визнання недійсним договору купівлі-продажу нежитлового приміщення вартістю майже 600 тис. грн.

За інформацією керівника місцевої прокуратури Олексія Лесенка, встановлено, що між Управлінням комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради та орендарем нежитлового приміщення — товариством з обмеженою відповідальністю — укладено договір купівлі продажу вказаного приміщення, розташованого в Основ’янському районі м. Харкова. При цьому було порушено вимоги ст. 18-2 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств», а саме товариство не здійснило поліпшення орендованого майна за рахунок власних коштів у встановленому порядку. Вищевказане стало підставою для направлення відповідного позову до суду.

Наразі рішення суду не набрало законної сили, оскільки триває час на апеляційне оскарження.


Пресслужба прокуратури Харківської області

The post Суд задовольнив позов прокуратури про повернення нежитлового приміщення вартістю майже 600 тис. грн у власність територіальної громади м. Харкова appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.