Господарським судом Харківської області задоволено позовну заяву Харківської місцевої прокуратури № 1 про розірвання договору оренди землі та повернення спірної земельної ділянки вартістю понад 10 млн грн в користування територіальної громади м. Харкова.

За інформацією керівника місцевої прокуратури Катерини Шевцової,  встановлено, що товариству з обмеженою відповідальністю надано в оренду земельну ділянку для будівництва центру дитячого дозвілля та автостоянки. Вартість ділянки, розташованої в Шевченківському районі, складає понад 10 млн грн.

Проте товариство не виконує умови укладеного договору оренди землі, а саме не сплачує орендну плату за користування земельною ділянкою з 2015 року. Крім того, вказана земельна ділянка станом на теперішній час усупереч умовам договору не забудована. Це стало підставою для направлення відповідного позову до суду.

Наразі рішення суду не набрало законної сили, оскільки триває час на його апеляційне оскарження.


Пресслужба прокуратури Харківської області

The post Суд задовольнив позов прокуратури про повернення в користування територіальної громади земельної ділянки вартістю понад 10 млн грн appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.