Учні школи №33 вже освоїли новий стадіон та охоче діляться враженнями

Новий навчальний рік у школі №33 розпочався з обновкою – відремонтованим шкільним стадіоном, реконструкцію якого завершили цього літа.

Відсьогодні тут будуть проводити уроки фізичної культури на свіжому повітрі, на якісному покритті, в сучасних умовах на кількох майданчиках.

“Спорткомплекс актуальний і комфортний, та був відкритий для відвідування у липні. Шкільний спортивний комплекс під відритим небом побудовано відповідно до сучасних норм і стандартів. Тут влаштоване футбольне поле з трибунами для глядачів, бігові доріжки, майданчики для гри у баскетбол, волейбол, стрибків у довжину. Також – гімнастичний та тренажерний майданчики. Дітям новий комплекс подобається. Задоволені і вчителі”, – йдеться на сайті міськради.

У День знань подивитись, як проходять уроки фізкультури на оновленому стадіоні, приїхали голова Сергій Моргунов та Прем’єр-міністр України 2016-2019 років Володимир Гройсман.

Володимир Гройсман та Сергій Моргунов оглянули збудоване спортивне ядро. Більш ніж половина інвестицій – це кошти громади міста.

«Ми працюватимемо у цьому напрямку й далі. У нас є проєктна документація на спортивні об’єкти ще кількох шкіл. Дуже багато пропозицій від батьків і вчителів щодо 29 школи. Тож будемо працювати відповідно до можливостей нашого бюджету. Але хочу наголосити, що дуже важлива підтримка Уряду – наприклад, на реконструкцію цього стадіону 33-ї школи минулого року 6,5 мільйонів гривень ще Уряд Володимира Гройсмана виділив через субвенцію соціально-економічного розвитку. В цьому році ми отримали 5 мільйонів з Державного фонду регіонального розвитку, а 14,8 мільйонів ми виділили з бюджету територіальної громади», – розповів міський голова Сергій Моргунов.

«Ще у 2011 році такі роботи у Вінниці було виконувати дуже важко та складно, бо ніхто не розумів, як це все будується – дренажні системи і таке інше. Це зараз все в місті уже стоїть на «потоці»: модернізація шкіл, будівництво спортивних ядер для дітей. Це зовсім інша якість освіти. Я вважаю, що одним із важливих пріоритетів для будь-якої влади мають бути діти. Для мене особисто – це пріоритет №1. Бо якщо є діти, мають бути щасливі сім’ї, щасливі батьки», – вважає Володимир Гройсман.

На новому спорткомплексі школи №33 також збудована перша у місті сучасна смуга перешкод для військово-патріотичного виховання.

Оновлення спортивної інфраструктури у вінницьких школах почалось з 2011 року, коли було збудовано спортивне ядро для учнів 35-ї та 34-ї шкіл. Активно ця робота стартувала з 2015-го року, коли в Україні було запроваджено реформу фінансової децентралізації. На сьогодні 28 із 37 загальноосвітніх закладів міста уже мають сучасні пришкільні, спортивні або ігрові майданчики. А за останні п’ять років облаштували 24 спортмайданчика та стадіони у школах.

Джерело фото

Запис Таку фізкультуру гріх прогуляти. У Вінницькій школі №33 учні насолоджуються новим стадіоном спершу з’явиться на Новини Вінниці.