Овен 

Ви сьогодні будете схильні діяти швидко і новаторськи. Навіть якщо в минулому ви боялися проявляти себе, тепер все зміниться. Втім, Ваша позиція щодо багатьох великих і малих питань ще може змінитися; виникне навіть бажання відігратися за свій колишній консерватизм. Не відмовляйтеся від власних ідей заради чужих порад. Будьте впевнені, що свою думку Ви змінюєте з власної ініціативи, а не тому, що так захотів хтось інший. 

Телець

Нехай у Вашому безумстві буде система. Ви будете схильні до поспішних висновків щодо людей і ситуацій, уникаючи необхідних кроків для винесення судження. Що б ви не робили, уникайте йти шляхом найменшого опору. Розумніше буде уважно вивчити всі варіанти, навіть якщо здається, що Ви вже все знаєте і все очевидно. Ваша голова працює як ніколи добре, і саме ви можете відшукати рішення, яке всі упустили в силу упередженості. Будьте сміливі і геніальні. Змініть світ.

Близнюки 

Ваші теплота і щирість можуть розбити лід в будь-яких відносинах. Спілкуючись з новими людьми, говорите в першу чергу на особисті теми, а не на професійні. Так буде легше встановити контакт. Звичайно, стосуватися зовсім інтимних подробиць не варто-просто розкажіть щось, що стане каталізатором відповідної щирості. Спілкуючись з друзями і рідними, покажіть, що впевнені в них і вірите в їх мрії. Їм важливо знати, що ви їх підтримаєте, як було б важливо і вам самим.

Рак 

Сьогодні вам важко буде впоратися з власними емоціями. Повівши підсумок, ви зрозумієте, що хорошого не менше, ніж поганого. Гарячковий темп може вас втомити, так що дайте своїм думкам час дозріти. Трохи перепочивши, ви будете готові до нової дозі кофеїну від зірок. Кращим застосуванням цього нового припливу сил стане записати геніальні здогади, які відвідають Вашу голову. Тільки ви самі встановлюєте собі межі.

Лев 

Сьогодні зовнішність оманлива з багатьох причин. Як не дивно, на Ваше здоров’я можуть вплинути сущі дрібниці, причому ви нічого не будете помічати, адже, здається, нічого і не відбувається. Така неуважність може привести до нещасного випадку, який моментально Вас “розбудить”. Коли активний Меркурій формує квадрат з непередбачуваним Ураном, щось просто зобов’язане статися! Не чекайте, поки Всесвіт влаштує вам неприємний сюрприз. Попередьте кризу і продумайте план дій. Швидко реагуйте на ситуацію, існуйте в потоці. Непередбачуваність-Ваш союзник.

Діва 

Немов світлий ангел, ви прийдете на допомогу потрапив в біду одного або коханій людині. Ви зробите все або майже все, щоб виконати його або її бажання. Причому ви приходите на допомогу не тільки тоді, коли Вас покличуть. Ні, ваші вірність і співчуття постійні і даються вам легко і природно. Для Вас це дрібниця, але варто все ж зробити паузу і зрозуміти, чи отримаєте ви стільки ж відповідної щедрості, якщо ситуація зміниться. Просити про допомогу-справа, що вимагає сміливості

Терези 

Радикальна ідея потрясе ваше найближче оточення. Але коли кидаєшся гучними заявами, завжди слід пам’ятати про ціну. На жаль, нові ідеї можуть неприємно здивувати людей, які звикли діяти певним, традиційним способом. Відповідаючи на їхні сумніви, уникайте сарказму (всупереч тому, що підказує дотепний Меркурій в квадраті з невгамовним Ураном). Для деяких природно протистояти змінам, так що просто проявіть завзятість. Пояснюйте все прямо і зрозуміло. М’який підхід спрацює краще, ніж спроба засліпити слухачів своєю геніальністю. Велика пожежа розгорається з малої іскри.

Скорпіон 

У роботі можуть виникнути несподівані проблеми. Залиште все, як є, інакше плани зійдуть нанівець. Відкладіть важливі проекти на більш відповідний день. 

Бережіть сили і енергію для фізичної роботи, якою незабаром доведеться займатися. Пора перестати витрачати гроші на дурниці і розваги, придбайте щось, що вам по-справжньому необхідно. 

У гонитві за успіхом, не забувайте про близьких і тих, хто вас чекає вдома. Порадуйте рідних смачною вечерею-приготуйте смачні котлети.

Стрілець 

Є шанс втілити найбажанішу мрію, від якої ваше фінансове становище ніяк не постраждає. Багато представників знака відкриють в собі щось нове і невідоме. 

Вірте в людей, не всі навколо погані і заздрісні. У сімейних відносинах запанує гармонія і розуміння. Не тримайте в душі злобу, інакше цей змій вивільниться в самий невідповідний момент. Обов’язково скажіть причетним людям, що Вас схвилювало в тій чи іншій ситуації. 

Козоріг 

Не плануйте на сьогодні багато роботи, краще зайнятися однією справою, але вагомим. Втілити в життя давню мрію допоможуть діти.
Родичам або друзям може знадобитися ваша допомога. Якщо є фінансова можливість, то обов’язково допоможіть тим, хто поруч. За вечерею приготований вами пиріг порадує всю сім’ю. 

Водолій 

Хороший день для тих представників знака, робота яких пов’язана з творчістю. Не турбуйтеся, що хтось із співробітників не впорається зі своїми обов’язками. Покладіться на колег. 

Гарний час для спілкування з дітьми. Сходіть з гості до хрещеників і племінників. У вас вийде передбачити їх бажання і навіть виконати їх. 

Вже давно пора шукати додаткові джерела прибутку, якщо є така можливість і необхідність. Не діліться потаємним з тими, кому не довіряєте до кінця. 

Риби

Довіряйте серйозні питання комусь із близьких людей, щоб потім не кусати лікті. Не ображайтеся на тих, хто не приймає вашу точку зору, кожному своє. 

Намагайтеся не конфліктувати, тому що довго не зможете налагодити відносини з тими, з ким їх зіпсували. Порадують зустрічі з давніми друзями, не шукайте причину їх уникнути.