За позовом Офісу Генерального прокурора Подільським районним судом міста Києва визнано незаконним і скасовано рішення Київської міської ради про надання у власність фізичної особи земельної ділянки вартістю 1,4 млн грн для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у Подільському районі міста Києва.

На підставі зібраних доказів прокурором у суді доведено, що ця фізична особа померла ще за два роки до дати подачі заяви, а відтак не могла звернутися до міської ради про надання землі.

Також судом визнано недійсними свідоцтва про право власності на земельну ділянку, договори купівлі-продажу та скасовано державну реєстрацію права власності на неї.

Факт шахрайського заволодіння комунальним майном шляхом використання завідомо підроблених документів також підтверджується матеріалами кримінального провадження.

The post Територіальній громаді Києва повернуто земельну ділянку вартістю 1,4 млн грн оформлену на померлу особу appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.