У Тернопільській області попрощалися з ветераном АТО, який помер напередодні після боротьби з хворобою і пораненнями. Руслан Карпець пішов на фронт добровольцем і служив у 128 окремому гірничопіхотному батальйоні. Про це розповіла Зоя Карпюк на своїй сторінці у Facebook.

Жінка зазначила, що Руслан Карпець помер 19 серпня 2020 року. Він отримав поранення ще в 2014 році під Донецьком. Під час боїв у Дебальцевому та обстрілів градами українських військових чоловік позбувся руки, а також отримав осколкові поранення ноги, осколки роздробили стегнову кістку. Руслан доклав багато зусиль, щоб відновитися після таких важких поранень. 21 серпня Тернопільщина попрощалася з героєм. Його поховали в селі духів поруч з раніше померлим батьком.

На момент смерті Руслану було всього 30 років. Він переніс 54 операції і сподівався на краще. На прощанні з героєм були присутні його друзі та побратими, рідні та близькі. Крім того, волонтери попросили всіх небайдужих українців допомогти родині Руслана матеріально.

Нагадавши, Знай повідомляв, що в Дніпрі померла ветеран АТО, яка одна з перших взяла в руки зброю, щоб захистити Україну. У Дніпрі від тривалої хвороби трагічно померла Наталія подібна. Смерть у жінки, яка захищала нашу країну трапилася в результаті тривалої хвороби. Особовий склад її рідної бригади висловив свої щирі співчуття всім рідним і близьким людям воїна. 

Також Знай писав, що у Львівському військовому госпіталі помер ветеран АТО. З сумом повідомляємо, що у Львівському госпіталі помер учасник бойових дій на сході України родом з Галича. Не стало Тараса Свистельницького, який пішов на фронт захищати незалежність України і боротися з російськими окупантами.

Нещодавно Знай передавав, що Львівщині вшанували пам’ять загиблого воїна АТО.