У Тернополі до правоохоронців звернулася жінка, яка попалася на вудку шахраїв. Вона розповіла, що її обдурили під час обміну валюти в сумі 10 тисяч доларів. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції в Тернопільській області.

Жінка пояснила поліцейським, що до неї звернулися чоловік і жінка з проханням обміняти 10 тисяч доларів на 267 тисяч гривень. Жінка погодилася. Вона віддала їм потрібну суму в гривнях і отримала пачку доларів. Коли вона стала перевіряти, долари виявилися фальшивими. Справжніми виявилися тільки перша і остання купюри. Решта були подарунковими, надрукованими на глянцевому папері. Правоохоронці ведуть пошук шахраїв.

Нагадавши, Знай писав, що в Україні з’явилися люди, які пропонують купити довідку про відсутність коронавірусу. На них стоять печатки і підписи лікарів. Ціна такого документа становить 500-1500 гривень. У більшості випадків такі довідки купують, щоб надати на роботі або в інстанції для виїзду за кордон. Аферу вже розкрили деякі лабораторії і приватні клініки. Вони публікують в соцмережах викривають пости, але це мало допомагає.

Також Знай повідомляв, що в Кривому Розі поліція затримала двох людей, які шляхом обману виманювали у жертв особисті дані і оформляли на них кредити. Чоловік і жінка дзвонили і представлялися співробітниками мобільного оператора і просили сказати паролі з СМС. З отриманою інформацією вони отримували кредити, які витрачали на власний розсуд.

Нещодавно Знай передавав, що в Києві на вулиці Басейна, 12, співробітники правоохоронних органів затримали чотирьох осіб, яких підозрюють у шахрайстві та крадіжці. Сталося це відразу після того, як вони намагалися забрати навушники з рюкзака дівчини 1998 року народження, поруч з наземним переходом.