На каналі “1+1” у неділю, 6 вересня відбувся другий ефір “Танців з зірками”. Одним із сюрпризів вечора став номер-відкриття. 

Цього разу на головному паркеті країни виступили ведучі шоу – Тіна Кароль і Юрій Горбунов. Пара заспівала дуетом пісню “A little party never killed nobody” з фільму “Великий Гетсбі”.

Тіна Кароль і Григорій Чапкіс, кадр з відео

Створити святкову атмосферу старту другого ефіру допомагали Тіні та Юрі судді та учасники шоу. Зокрема, 90-річний Григорій Чапкіс став за діджейський пульт, а Женя Кот несподівано з’явився в кріслі судді. Нагадаємо, танцюрист і переможець минулого сезону не бере участі в цьому році, зате сьогодні він спробував себе в ролі ведучого на балконі. Компанію Жені Коту склала Іванна Онуфрійчук. Вони зустрічали на балконі учасників після танцю і вже разом чекали на їхні оцінки. 

Іванна Онуфрійчук та Женя Кот, кадр з відео

Крім того, сюрпризом цього ефіру стала поява серед суддів Джокера. В образі знаменитого противника Бетмена постав Ігор Ласточкін – ще один переможець “Танців з зірками”. Він також виставляв оцінки парам, як і Влад Яма, Катерина Кухар і Григорій Чапкіс. 

Судді "Танців з зірками", другий ефір

Тіна Кароль цього разу виглядала елегантно і не так зухвало, ніж у першому ефірі: декольте набагато скромніше. 

Першими на паркет у другому ефірі вийшли актор Тарас Цимбалюк та Яна Заєць. Пара станцювала пристрасне танго, отримавши в сумі 32 бали. 

Юлія Саніна і Дмитро Жук виконали румбу, отримавши 34 бали від суддів. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Слава Камінська, учасниця “Танців з зірками”, поділилася секретом про свій виступ у шоу

А інший учасник “Танців з зірками” – Позитив похвалився новим амплуа

А танцівниця Олена Шоптенко показала, як відпочиває від “Танців з зірками”