2020 рік не був вдалим для світового ринку смартфонів. Численні звіти показали, що пандемія коронавірусу призвела до величезного зниження продажів смартфонів у всьому світі. Він продовжує руйнувати галузь, і деякі аналітики очікують зростання в 2021 році. Цікаво, які смартфони були продані найбільше в ці важкі перші шість місяців для індустрії смартфонів? Аналітична компанія Omdia нещодавно опублікувала список 10 найбільш продаваних телефонів у всьому світі за першу половину 2020 року. 

iPhone 5C

 

  1. Apple iPhone 11

 

  1. Samsung Galaxy A51

 

  1. Xiaomi Redmi Note 8

 

  1. Xiaomi Redmi Note 8 Pro

 

  1. Apple iPhone SE

 

  1. Apple iPhone XR

 

  1. iPhone 11 Pro Max

 

  1. Xiaomi Redmi 8A

 

  1. Xiaomi Redmi 8

 

  1. Apple iPhone 11 Pro

 

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що компанія Apple хоче випустити унікальний iPhone, який з’явиться в новому колірному рішенні. Повідомляється, що смартфон з’явиться в темно-синьому забарвленні, а компанія раніше вже випускала гаджети в такому вигляді.

Як повідомляв Знай.uа, компанія Huawei засмутить фанатів. Якщо тиждень тому компанія запевняла, що перший смартфон з розробленою ОС з’явиться на прилавках, то тепер у компанії повідомили, що смартфон з’явиться вже в наступному році, так що чекати доведеться трохи довше.

Також Знай.uа повідомляв, що Китай не поспішає продавати американську версію TikTok. Повідомляється, що в США є кілька компаній, які готові купити бізнес TikTok в США, але до 15 вересня вони явно не встигнуть оформити угоду.