Детективний трилер “Принцип насолоди” – це новий 10-серійний фільм, створений у копродукції України, Польщі та Чехії. Його вже мали змогу побачити жителі Європи. Для українців прем’єра відбудеться на каналі 1+1 у понеділок, 17 серпня о 22:50. 

Режисером фільму став поляк Даріуш Яблонський, у головних ролях з української сторони – Сергій Стрельников, Наталія Васько, Дар’я Плахтій, Станіслав Боклан.  

Знай.ua відвідав допрем’єрний показ серіалу, на якому були присутні деякі актори та генпродюсер каналу 1+1, та дізнався, чим він може зацікавити глядача. 

Сергій Стрельников, актор ("Принцип насолоди")

Виробництвом нового детективу займалася українська кінокомпанія Star Media за підтримки Міністерства культури України, польських Apple Film Production, “Canal +” і чеського телебачення.

Зйомки в Україні проходили в Одесі та її околицях. Крім того, частина сцен знімалася у Варшаві та Празі. 

Станіслав Боклан, кадр із трилеру "Принцип насолоди"

За сюжетом на одеському пляжі знаходять оголене понівечене тіло молодої дівчини з відрізаною рукою. Ідентичні моторошні вбивства відбуваються у Варшаві та Празі. 

Сергій Стрельников грає слідчого, який розслідує вбивство у Одесі. Польська акторка Малгожата Бучковська розслідує справу у Польщі, а актор Карел Роден – у Чехії. Згодом з’ясується, що ці загадкові вбивства пов’язані, тож слідчим доведеться працювати пліч-о-пліч, щоб зловити холоднокровного вбивцю.

Для тих, хто обожнює “Твін Пікс”, “Мост” та інші схожі роботи, цей серіал сподобається в першу чергу за стилістикою, атмосферою та напругою, що буде зростати з кожною серією. 

Як вважає Сергій Стрельников, серіал “Принцип насолоди” в чомусь нагадує нуарні фільми 30-40-х років в американському кінематографі.

“Мені здається, що серіал зі стилістикою нуарного детективу це така річ рідка. Мені імпонувало те, що у нас дуже багато ночі в картині. Це задає такого стилю цікавого”, – сказав актор. 

Сергій Стрельников, актор ("Принцип насолоди")

Його персонаж трохи нервовий, складний за характером. Вже з перших кадрів зрозуміло, що з ним щось не так. 

“Мій персонаж – людина з тріщиною. У нього є бекграунд не дуже простий у житті. Він дуже любить свою роботу, він практично не спить, у нього безсоння, а чому? Це хай додумує глядач. Він живе примитивним життям: гантелі, горілка, бої без правил на комп’ютері. Це все, що його цікавить. Але він ще і барабанщик. Це досить цікавий персонаж”, – пояснив Стрельников. 

Для європейських каналів серіал відразу знімали англійською мовою. Як зізнався Сергій, йому довелося вчити напам’ять всі свої репліки. 

“Я просто вивчив. Зараз вже думаю, що англійська у мене є, але тоді я просто зазубрив. Що найцікавіше, ці сцени пішли легше за все. Це мене здивувало і порадувало”, – додав він. 

Максим Кривицький, генеральний продюсер 1+1

Гендиректор 1+1 Максим Кривицький зазначив, що “Принцип насолоди” створений у незвичному для каналу жанрі детективного трилеру, проте він впевнений, що серіал може стати подією, і глядач його оцінить.

Дар’я Плахтій зіграла невелику роль журналістки в серіалі.

“Мені сподобалося працювати в цій команді, в такій зимовій холодній Одесі. Звикати теж не доводилося, тому що ми з одного майданчика з Сергієм одразу перешли на інший. Був цікавий досвід, що начебто партнер один, а історії зовсім різні”, – розповіла Дар’я. 

Дар'я Плахтій, акторка ("Принцип насолоди")

Дар’я мала на увазі те, що вона разом з Сергієм Стрельниковим знімалася в історичному фільмі “Довбуш”, прем’єра якого відкладена на невизначений термін. 

Також ролі у серіалі зіграли українські актори Наталія Васько, яку глядачі пам’ятають з фільмів “Крути 1918”, “Гніздо горлиці” та серіалу “Кріпосна”, Станіслав Боклан та інші. 

Продюсерами серіалу виступили Влад Ряшин, Олексій Терентьєв, Ізабелла Войцик та Віолетта Камінська.