Як передає Укрінформ, про це інформує білоруська служба Радіо Свобода.

У Бобруйську затримання почалися в районі Мінської вулиці, де люди збирали підписи за альтернативних кандидатів.

“Зараз в цьому районі, на розі вулиць Мінської та Жовтневої, по вулицях та подвір’ях бігають омонівці, міліціонери, хапаючи всіх без розбору”, – повідомляє видання.

У столиці Білорусі також почалися жорсткі затримання, зазначає видання.

“Люди продовжують збиратися на перехресті проспекту Пушкіна та вулиці Притицького у Мінську, показуючи білі стрічки як символи протесту”, – зазначає кореспондент Свободи з місця події.

Також повідомляється про затримання у містах Брест та Вітебськ.

У центрі Мінська зачинені торговельні заклади та ресторани, а також аптеки, на вулицях знаходиться бронетехніка.

Як повідомлялося, 9 серпня в Білорусі відбулися президентські вибори. За оголошеними ЦВК попередніми результатами, чинний президент Олександр Лукашенко набирає 80,23%, у опозиційного кандидата Світлани Тихановської – 9,90% голосів. Вона не визнає ці результати та подала скаргу до ЦВК Білорусі.

У ніч проти понеділка, 10 серпня, білоруські силовики затримали кілька тисяч людей під час акцій протесту проти фальсифікації виборів.

У ніч проти вівторка протести у Мінську продовжилися, силовики знову жорстоко розігнали протестувальників та зачистили район метро “Пушкінська”.

Тим часом Тихановська залишила Білорусь й наразі перебуває у Литві.

Джерело: Укрінформ

The post У Білорусі знову почалися масові затримання протестувальників appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.