“З сумом повідомляємо, що в львівському госпіталі помер учасник бойових дій на сході України родом із Галича”, — інформує в соцмережі ГО”Галицьке районне об’єднання воїнів АТО”.

  На 49-му році життя не стало Тараса Богдановича Свістельницького, 1972 року народження.

  Учасник бойових дій помер у одному зі шпиталів. 

  Про час, дату і місце похорону повідомлять додатково.

  Нагадаємо, що у Чернівцях помер голова профспілкового комітету комунального підприємства “Чернівціводоканал” Микола Ставчанський.

  Про це повідомили його колеги у соцмережі.

  “Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і колективу КП “Чернівціводоканал” з приводу смерті голови профспілкового комітету КП “Чернівціводоканал” Ставчанського Миколи Миколайовича. Це велика втрата. Миколу Миколайовича завжди пам’ятатимуть як лідера профспілкового руху. Він зробив неоціненний внесок у розвиток профспілки”, – йдеться у повідомленні.

  “За роки трудової діяльності Микола Миколайович залишив незабутній слід у серцях колег і добру пам’ять, вагомі результати праці з розвитку та зміцнення авторитету профспілки”, – пишуть його колеги.

  Раніше портал «Знай.uа» писав про те, що У Львові водій автобуса відправиться на нари за загибель п’ятирічної крихітки – “Тягнув колесами по асфальту”

  Також портал «Знай.uа» писав, що В Україні за добу 1 008 нових хворих на коронавірус, 25 померло

  Також портал «Знай.uа» писав, що За елітний кортеж і невиконані обіцянки Зеленського довелося віддуватися Арахамії в Миколаєві: українці завалили незручними питаннями

https://www.youtube.com/watch?v=_n8kzhbLJRc