На Видубичах хазяйнує проплачена група тітушок, які діють в інтересах підприємця та колишнього депутата Київради Дениса Комарницького, що їх фінансує. Про це після колегії “Розгляд скарги департаменту земельних ресурсів” 13 серпня у Києві у Міністерстві юстиції в Офісі протидії рейдерству заявив депутат Київради Ігор Мірошниченко.

Miroshnichenko
Депутат Київради Мірошніченко розповів про групу «тітушек» з Видубичів. Фото: СтопКор.

На антирейдерській колегії, де були представники  ТОВ “КПС-ГРУПП”  та департаменту земельних ресурсів розглядали питання законності рішення нотаріуса про передачу земельної ділянки, на якій колись розташовувалося підприємство “Мостобуд”.

“У компанії “КПС-ГРУПП” є виробнича база у 150 кв. м, вони там роблять тітушок. Це виробнича база з продукування тітушок, які б’ють активістів, котрі “кришують” незаконний видобуток піску. Вони отримують фінансування від “смотрящого”, пана Комарницького”, – зауважив депутат Київради Ігор Мірошниченко.

Нагадаємо, У Голосіївському районі на ділянці в 17 га незаконно видобувають та зберігають річковий пісок. За інформацією депутата Київради Ігоря Мірошниченка, пісок вивозять безконтрольно – без будь-яких дозвільних документів і без перешкод з боку правоохоронців. На очах у міського голови, депутатів і громади крадії наживаються на мільйони гривень.

Раніше ділянку орендував “Мостобуд”, який потім уклав договір із ТОВ “КПС-ГРУПП”.

The post У Києві на Видубичах орудує банда тітушок, яку фінансує відомий бізнесмен appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.