Київські інспектори з паркування спільно з патрульною поліцією безперервно ведуть боротьбу з порушниками правил паркування, які дозволяють собі залишати машини на переходах, тротуарах і газонах.

  Найвідважніші з них перекривають цілі смуги на дорогах, просто забуваючи про інших учасників руху. І це при тому, що в Києві організовано безліч стоянок, парковок і паркінгів, причому як платних, так і безкоштовних.  

  Найбільш “популярним” серед водіїв-порушників вже давно стали парковки транспорту на пішохідних переходах, місцях виїзду з прилеглої території та на перехрестях. Чимало порушень зафіксовано і на смугах громадського транспорту.

  Якщо для одних автомобілістів недотримання правил паркування закінчується тільки штрафом, то інші і зовсім можуть позбутися автомобіля. Адже якщо неправильно припаркований автомобіль істотно заважає проїзду, то його евакуюють.

  Але нічого з перерахованого не зупиняє багатьох “хитрих” водіїв і далі порушувати правила не тільки паркування та й проїзду.

  На facebook сторінці Київ Оперативний опублікували фото з автомобілем, що їде в Києві по пішохідному переходу.

  “По пішохідних переходах їздити не кинемо…”,- відзначають з іронією.

Раніше портал ” Знай.ua” писав про те, що У Дніпрі бидло-водій накинувся з битою на пішохода, що переводив через дорогу бабусю-інваліда: “чекай неприємностей”

Також портал ” Знай.ua” писав, що Погоню BMW X7 від поліції зняли з вертольота, епічне відео з розбитими авто

Також портал ” Знай.ua” писав, що У Дніпрі Автомийник влаштував нічні перегони на чужому авто – на шляху у лихача опинилася дитина

https://www.youtube.com/watch?v=_n8kzhbLJRc