Богдан Бедрило працював директором ЛКП “Львівелектротранс”, начальником Головавтотрансінспекції у Львівській області. Нещодавно він написав у facebook актуальний пост.   

  “Робив на днях КТ на грудну клітку в Львівській КОМУНАЛЬНІЙ лікарні швидкої допомоги на Миколайчука, 9. тривало 3 хвилини, як пояснили працівниці – бо найновіше, найкраще обладнання в місті. Супер. Заплатив 1200 грн. Ні квитанціїї, ні чеку. Ні оплати карткою. ГОТІВКА. БЕЗ ОБЛІКУ!!! КОМу ??? Якщо в бюджет лікарні – має бути облік і віддача – нові ліжка, простирадла, умови і т.д. Цього не видно. А суми – величезні. 3 хвилини – 1200 грн. За годину (черга по запису і жива – нонстоп) нехай не 20, а 15 чол – 18 000 грн. За добу (працюють нонстоп – до останнього клієнта) нехай 20 год – 360 000 грн за добу. За місяць – 8 – 10 млн грн. Або прозоро вкладайте в лікарню такі суми, або, в час пандемії (не кожен має такі гроші, чи краще їх на оздоровлення використати – зробіть по 100 – 150 грн таку послугу. Кому війна (пандемія), а кому мама рідна. Це – Львів, лікарі. Комунальна служба”, – пише Богдан.

  “Володимир Андрійович: У Податкову напишіть. Це пряме порушення податкового законодавства”, – пишуть поради у коментарях користувачі соціальної мережі.

  “Садова самонеміч Львова. Лікарня МІСЬКА, львівська, ПОВНІСТЮ керується ВЛАДОЮ ЛЬВОВА, найбільш україномовного міста на планеті ЗЕМЛЯ”, – коментує Zinoviy Huzar.

  Серед коментаторів є й такі, хто захищають описаний метод оплати медпослуг.

  “Не плутайте праведне з грішним. В нас в Україні є своя правова база функціонування медицини. Добра чи погана – така як є, і не треба порівнянь недоречних з іншими країнами. Якщо лікар хоче заробляти – ВПЕРЕД – купити обладнання, утримувати приміщення і персонал – і нехай ставить будь-які вигідні йому розцінки – і кожен буде думати – звертатись туди чи ні. Але якщо все з бюджету (тобто з моїх і ваших грошей) – обладнання, приміщення, персонал і т.д. – то я маю право вимагати звіту КОЖНОЇ копійки. Не хоче звітувати перед громадою – хай йде в приватну практику”, – відповідає захисникам Богдан Бедрило.

Раніше портал ” Знай.ua” писав про те, що МОЗ змінює критерії визначення зон карантину: що слід знати українцям

Також портал ” Знай.ua” писав, що Китайський вірус посадив під замок весь оперний театр Харкова – прем’єр не буде

Також портал ” Знай.ua” писав, що В Україні різко скоротили кількість ПЛР-тестів: у МОЗ пояснили, що відбувається