Прокуратурою Миколаївської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох службових осіб «пасажирського вагонного депо Миколаїв» Одеської залізниці ПАТ «Укрзалізниця» за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, у 2017 році заступник начальника, начальник пункту технічного обслуговування вагонів станції «Миколаїв-Вантажний» та інженер підписали офіційні документи щодо виконаних робіт з ремонту пасажирського вагону, які засвідчують виконання ремонту у повній відповідності до правил, технічних умов і придатності для подальшої експлуатації.

Проте стороною обвинувачення встановлено, що на момент видачі пасажирського вагону з капітального ремонту він перебував у непрацездатному стані, оскільки фактично ремонт не був виконаний.

Наслідком службової недбалості службовців стало обліковування несправного пасажирського вагону як робочого, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам – заподіяння ПАТ «Укрзалізниця» матеріальних збитків на суму майже 210 тис грн.

У разі доведення вини, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Пресслужба прокуратури Миколаївської області

The post У Миколаєві судитимуть службових осіб ПАТ «Укрзалізниця», які завдали збитків державі на суму майже 210 тис грн appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.