Очевидці повідомляють, що на протестах у Мінську поліція знову відкрила вогонь по протестувальниках, а також чути вибухи світло-шумових гранат.

Protest_bilorus
Фото: Радіо Свобода

У столиці біля супермаркету протестувальники перекрили дорогу. ЗМІ повідомляють, що по них відкрили вогонь і поранили журналістку “Нашої Ниви” Наталію Лубневську. Зараз її везуть в лікарню швидкої медичної допомоги, розповів її чоловік Олександр. Дівчину поранили в ногу. За словами Наталії, в неї потрапила гумова куля. Наразі люди ховаються від силовиків у торговому центрі.

Тим часом у місті помітили близько сотні людей у військовій формі з автоматами, в амуніції з великими рюкзаками. Вони перекривають дороги та мости.

Кореспонденти tut.by повідомляють, що вибухнула перша світлошумова граната – було чути три залпи. У Бресті демонстранти повідомляють про травми від світлошумових гранат. Осколок потрапив у кореспондента tut.by.

Про це повідомляють Tut.by, “Радыё Свабода“.

The post У Мінську знову є поранені: міліція відкрила вогонь про протестувальниках (відео) appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.