Після майже дворічної перерви Оратівський районний суд на Вінниччині знову розглядає справи: суддею туди призначено Сергія Климчука.

Про це повідомили у Вінницкому Апеляційному суді.

З цієї нагоди в установі відбулася урочиста нарада. Побував на ній і голова Вінницького апеляційного суду Сергій Медвецький.

“Він привітав колег з довгоочікуваною подією та побажав їм легкої натхненної злагодженої праці, мудрості, витривалості і людської вдячності.

Крім очільника ВАС, у заході взяли участь начальник Територіального управління Державної судової адміністрації у Вінницькій області Василь Білик, голова Сьомого апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин, голова Вінницького окружного адміністративного суду Олександр Вільчинський. Вітали оратівських колег і голова Погребищенського районного суду Антон Бойко та голова Іллінецького районного суду Олександр Олексієнко. До речі, у цих двох установах – теж нові судді: Сергій Сич і Дмитро Балтак. Тож на урочистостях поздоровлення приймали і вони”, – повідомили у пресслужбі ВАС.

Установа не здійснювала правосуддя з 1 серпня 2018 року через звільнення єдиного судді. Нині там за штатом – троє служителів Феміди, але справи й матеріали розглядає лише новопризначений Сергій Климчук. Щодо Олександра Слісарчука ще триває кваліфікаційне оцінювання, а одна посада – вакантна.

Запис У Оратові почав працювати районний суд спершу з’явиться на Новини Вінниці.