Сьогодні Діана Мандрик вперше переступила поріг школи. Підтримати та привітати дівчинку з цим особливим днем приїхали «гості у погонах» – колеги та друзі загиблого батька Віталія, бійця підрозділу «Сокіл».


У 2014 році ціною власного життя Віталій Мандрик врятував від теракту мешканців Маріуполя, зупинивши авто терористів, повністю заповнене вибухівкою. Правоохоронці  шанують подвиг свого колеги і не залишають без уваги його родину.

Так, сьогодні заступник начальника Покровського відділу поліції Артур Двадцятник з подарунками завітав в гості до маленької Діани, яка сьогодні стала школяркою.

-Вітаємо тебе із цим хвилюючим святом. Дорога знань цікава і нескінченна. Ми бажаємо тобі легко йти нею, зустрічаючи нових добрих друзів. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен твій день, кожен крок. Бажаємо тобі наснаги, успіхів та приємних вражень. Ти завжди можеш розраховувати на нашу підтримку,- привітав дівчинку підполковник поліції.


The post У Покровську керівництво поліції привітало доньку загиблого правоохоронця з Днем знань appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.