25 серпня Спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєструвала заяву від громадської організації ГО “Стоп корупції” щодо голови Кам’янської міської ради Андрія Білоусова та його оточення. Чиновника запідозрили у систематичних корупційних злочинах на своїй посаді.

belousov
Андрій Білоусов Фото: belousov.dp.ua

“В ході здійснення правозахисної діяльності ГО “Стоп корупції” стало відомо про систематичні корупційні злочини з боку голови Кам’янської міської ради Білоусова Андрія та його оточення”, – йшлося у заяві. 

За даними активістів, Білоусов займався продажем комунального майна за заниженими цінами підконтрольним підприємствам, у тому числі ТОВ “Трейд Інвест Холдинг”, в порушення вимог процедури приватизації без торгів. 

Він укладав фіктивні угоди з “Трейд Інвест” щодо надання послуг з опалення комунальних закладів з метою виведення бюджетних коштів, а також надання цих послуг комунальним підприємствам за завищеною ціною.

photo_2020-08-26_12-51-44
Фото: СтопКор

“Через вплив на депутатів Кам’янської міської ради, які з корисливих мотивів приймають незаконні рішення, Андрій Білоусов вчиняє корупційні злочини з метою подальшого заволодіння бюджетними коштами”, – повідомили активісти ГО “Стоп корупції”.

 

The post У САП зареєстрували заяву від громадських активістів щодо корупціонера Білоусова (фото) appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.