Минулого року розпочали роботи у ДНЗ №16, що по вул. Зерова, 12. Будівельники знесли старе аварійне приміщення, і на його місці будують новий корпус.

Як тривають роботи на об’єкті, сьогодні, третього вересня, проінспектував міський голова Сергій Моргунов.

В липні минулого року будівельники розпочали роботи у садочку «Бджілка». Заклад розміщується у двох корпусах. Один з них, який був збудований ще у 1936 році, був в аварійному стані. Тому стару будівлю демонтували, а на ї місці почали зводити новий триповерховий корпус. Наразі роботи виконані на 40%. Вже зведено «коробку», облаштували покрівлю та водостічну систему, провели низку інших робіт. Наразі приступили до влаштування сходів, ґанків, та входів в підвал. Роботи виконуються повністю за кошти бюджету громади.

“Ми почали будувати новий корпус для садочку фактично з «нуля». Нове приміщення передбачає розміщення дев’яти груп для діток. Раніше цей дитячий садочок був на 12 груп, але за рахунок того, що ми будуємо цей корпус, будемо мати додаткових три групи – і садочок зможе приймати не менше 300 дітей. Для цього мікрорайону це дуже актуальне і важливе питання. Хоча ми кілька років тому відкрили тут новий садочок по вул. О. Антонова. А також термомодернізували садок №42 неподалік. Тут не так багато дитячих садочків, і вони дуже затребувані. Проєкт реалізуємо за кошти міського бюджету. Звичайно, ми подавали його на Фонд державного регіонального розвитку, але Уряд виділив нам на цей рік тільки 100 тис грн. На жаль, у зв’язку з карантином вимушено уповільнили темпи будівництва, тому що необхідно було скоротити бюджет і перенаправити кошти на охорону здоров’я та боротьбу з COVID-19. Але до зими нам необхідно виділити ще близько 800 тисяч гривень, щоб встановити тут вікна і двері, аби в зиму зайти повністю «закритими». А на наступний рік будемо передбачати відповідний ресурс і знову подавати проект до Державного фонду регіонального розвитку. Адже у нас ще багато роботи: ми маємо перейти на інший корпус, де потрібно зробити незначне перепланування, замінити вікна та утеплити приміщення”, – розповів міський голова Сергій Моргунов.

Після реконструкції нового приміщення дитячий садочок «Бджілка» відвідуватиме до 300 малюків. У новому корпусі окрім самих груп облаштують сучасний харчоблок, пральню, медичний блок, кабінет психолога. А також – креативний простір для занять у гуртках.

Запис У Вінниці будують новий дитячий садочок, на місці старого спершу з’явиться на Новини Вінниці.