Активно проводится будівництво доріг, створення інфраструктури, мережі водопостачання та водовідведення, введення в експлуатацію електричну підстанцію, нові підприємства, які будуватимуться і розвиватимуться на цій території.

Вінницький індустріальний парк для міста є точкою промислового зростання.

Вінницька громада зацікавлена в якісній реалізації інвестиційних проєктів.

З метою забезпечення інвестиційної привабливості території парку та перетворення її у «інвестиційний магніт» ще минулого року розпочалася активна розбудова інженерних комунікацій.

«Першочерговими заходами, що реалізуються Вінницькою міською радою, є забезпечення безперешкодного доступу усіх інвесторів міських індустріальних парків до необхідної інфраструктури. Саме тому будуються під’їзні дороги, прокладаються водогін та каналізація (вже прокладено майже 7 км мереж водопроводу та каналізації по вул. Немирівське шосе), прокладено силову кабельну лінію електропередач протяжністю майже 2,5 км, введено в експлуатацію трансформаторну підстанцію ТП 986 на 10 кВ з проєктною потужністю 5 МВт. Також виготовлено проєктно-кошторисну документацію і проведено експертизу будівництва огорожі території, будівництва автомобільного паркінгу, здійснюється коригування ПКД із забезпечення газопостачання, розроблено проєкт з коригування детального плану території. Станом на сьогодні розпочався процес підготовки необхідної документації щодо приєднання електроустановок підприємства ТОВ «Хед Вінниця» до трансформаторної підстанції ТП 986 Вінницького індустріального парку», – повідомив директор департаменту економіки і інвестицій Максим Мартьянов.

“ТОВ «Хед Вінниця» отримає необхідну потужність електроенергії для початку та ефективної реалізації будівельних робіт”, – зазначають у департаменті економіки і інвестицій

Джерело фото

Запис У Вінниці продовжується розвиток індустріальних парків спершу з’явиться на Новини Вінниці.