У Вінниці відбулося урочисте відкриття першого мистецького проекту молодіжного центру “Квадрат” під назвою “Back To The Future”.

Цей проект поєднує у собі фотовиставку та перфоманс. А ще має загадковий червоно-чорний антураж.

Ошатні сукні, ніжні мелодії струнних, старовинні образи та оздоблення.

Триватиме повернення “назад у майбутнє” до суботи, 29 серпня. Це буде останній день та остання можливість побачити:

– колекційні фотографії ХІХ-ХХ століття
– вокальну виставу
– Швидкі етюди

В перший день відкриття виставку свої фотографії представв історик та реставратор Дмитро Ленчук. Троє талановитих дівчат покзували вокальну виставу, де використовувався репертуар відомої української оперної діви Соломії Крушельницької.

На імпровізованій сцені лунала вокальна вистава від Евеліни Гульбоер та Ольги Шевчук, під акомпонемент бандуристки Катерини Любчик.

Та чи вдасьтся глядачам потрапити на ту саму виставу знову – не відомо, адже організатори обіцяють, що коже день основа перфомансу буд змінюватись і на кожного нового глядача чек5атиме щось новеньке.

Цей проек – можливість переміститися у старовинну Подільську губернію. Там Ви матимете змогу зустрітися та поспілкуватися з архітектором Григорієм Артиновим та міським головою Миколою Оводовим, пережити незабутні емоції, переглядаючи вокальну виставу-драму, ба навіть відвідати класичну чайну церемонію …

Після висчтави на білому фоні відбувалась проекція старих кадоів із документальних чорно-білих фільмів минулого сторіччя.

Стати частиною історії міста Ви зможете 26-29 серпня щоденно з 12:00 до 20:00

Вхід безкоштовний.

Запис У Вінниці відкрили фотовиставку “Back To The Future” спершу з’явиться на Новини Вінниці.