Нагороди вручав митрополит Вінницький і Барський Симеон.

З нагоди  дня Вінницьких святих (14 вересня), з благословення Предстоятеля ПЦУ Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія військові медики отримали медалі «Святого Юрія Переможця», «За жертовність і любов до України», а також благословенні грамоти Предстоятеля.

Серед нагороджених – керівник Військово-медичного центру полковник Олександр Завроцький, знаменитий хірург генерал Андрій Верба, який провів першу в історії незалежної України операцію в польових умовах у зоні АТО, а також медики: Анатолій Ковальчук, Олександр Столяренко, Аліса Щур, Олег Гончаров, Олександр Панчук, Олександр Варченко, Марина Олійник і Наталія Дронгаль. На завершення нагородження було проголошено многоліття усім військовим медикам та медикам, які піклуються про життя та здоров’я військовослужбовців та усіх громадян України.

Священники і віряни Вінниччини з благословення владики Симеона підтримували військовослужбовців на сході і безпосередньо у вінницькому медичному центр, куди привозили поранених для лікування та реабілітації. Ця співпраця триває і до сьогодні. А нинішнє нагородження, яке відбулося за декілька днів до великого свята Вінницької землі – дня Вінницьких святих (14 вересня), є проявом вдячності Православної Церкви України військовим медикам за їхню нелегку працю, мужність і героїзм. На цьому наголосив митрополит Симеон перед врученням нагород.

Запис У Вінниці військових медиків нагородили церковними нагородами спершу з’явиться на Новини Вінниці.