Партія «Європейська солідарність» вимагає виключити Вітольда Фокіна з української делегації в ТКГ через його пропозиції ввести «особливий статус» на всій території Донбасу, а не тільки на непідконтрольною території.

Fokin
Фото: 112.ua

Про це йдеться в заяві на сайті політсили, передає “Новини Донбасу”.

Раніше в інтерв’ю “Стране” Фокін заявив, що для настання миру на Донбасі необхідно «оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання особливого статусу» на Донбасі.

У «ЄС» вважають, що Фокін «пропонує росіянам навіть більше, ніж вони просять», а його пропозиції – «план демонтажу української державності».

“Позиція української делегації в ТКГ – це питання української державності та національної безпеки. Не можна допустити капітуляції, розхитування ситуації в країні і провокацій подібними заявами”, – йдеться в заяві.

“«ЄС» зажадала негайного усунення Фокіна зі складу делегації в ТКГ, пригрозивши зайняти більш жорстку позицію по відношенню до президента Зеленському: «Інакше ми будемо вважати, що особливий статус для всього Донбасу – це пропозиція Зеленського. І це змусить нас скорегувати ставлення партії до самого президента і зайняти більш жорстку позицію, розуміючи, що саме він є покровителем капітулянтського курсу”, – заявили у «ЄС».

У «ЄС» також зажадали від влади оприлюднити позицію української делегації в ТКГ.

The post У «ЄС»‎ зажадали виключити Фокіна з переговорів по Донбасу appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.