У Бердичеві двоє грабіжників, обікравши на вулиці свого знайомого, намагалися пограбувати ще і його квартиру. Пограбування сталося під час досудового слідства, у якому усі троє фігурували. Чоловікам загрожує до 8 років позбавлення волі.

Police
Фото: Нацполіція

Про це “Суспільному” розповіла головна спеціалістка із забезпечення зв’язків із ЗМІ Бердичівського міськрайонного суду Інна Плесна. За її словами, наприкінці 2018 року двоє зі згаданих чоловіків пограбували одну з квартир у присутності господарів помешкання. Поки тривало досудове слідство чоловіки вийшли під заставу і один із них разом із ще одним знайомим викрав мобільний телефон у неповнолітнього.

Третім постраждалим став сам знайомий, у якого двоє інших чоловіків під час зустрічі на вулиці відібрали сумку. Знайшовши в сумці ключі, вони пішли грабувати його квартиру, але той повернувся додому під час пограбування і відібрав награбоване.

В рамках судового засідання Бердичівського міськрайонного суду двом обвинуваченим заборонили відлучатися з Бердичева без дозволу суду – вони повинні прибувати на виклики, повідомляти про зміну місця проживання та утримуватися від спілкування з потерпілими. До третього підсудного запобіжний захід не застосовували, передає “Житомирські новини”.

The post У Житомирській області затримали грабіжників appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.