Командування медичних сил ЗСУ повідомило, що за останню добу серед військових було зафіксовано 32 захворювання на коронавірус. 

ZSU
Фото: Reuters

Про це пише УНН.

“Станом на 10:00 02 вересня у Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє – 607 осіб. Всього за час пандемії одужало – 1159 осіб, летальних випадків – 6. На ізоляції (у тому числі самоізоляції) перебувають 565 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три доби – 133 особи. За минулу добу зареєстровано 32 нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19”, – йдеться у повідомленні командування медичних сил ЗСУ

Зазначається, що з них на лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 7 осіб, а на лікуванні вдома, під наглядом медичної служби – 25 осіб. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

The post У ЗСУ виявили понад 30 нових випадків захворювання на COVID-19  appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.