У продуктах харчування в магазинах Тернопільщини були виявлені небезпечні бактерії. Зокрема, була виявлена цвіль. Про це повідомили в Держпродспоживслужбі в Тернопільській області.

В органічній суміші рослинного походження виявили цвіль. Досліджувався спред, який імпортувався для супермаркетів Сільпо-Фуд в Києві. У системі RASFF говориться, що спред був виготовлений в Данії 21 березня 2020 року. Його рекомендовано вжити в їжу до 21 березня 2021 року.

Після цього фахівці Держпродспоживслужби попросили тернополян повідомити, де ще продається такий спред, щоб провести дослідження і вилучити його з продажу.

Нагадавши, Знай писав, що в Бердянську українці потрапили в лікарні прямо з пляжу, де вони придбали варені креветки та інші смаколики. Відразу у п’яти осіб була діагностована галлофілезная інфекція. Розслідування показало, що причиною цього стали варені креветки, які туристи купили у приватного підприємця, і протягом дня їли їх на пекучому сонці.

Також Знай повідомляв, що в Херсоні жінка купила сир з неблагородною цвіллю. Вона повернулася в магазин і спробувала повернути покупку, але їй сказали, що для літа це нормальне явище. Після скандалу жінці повернули гроші, але порушення не визнали.

Нещодавно Знай передавав, що на Львівщині виявили імпортну курку, яка була заражена сальмонельозом. Нещодавно була виявлена партія замороженої курки, яка була експортована з Польщі в країни Євросоюзу і Україну.