Екснардеп та журналіст Сергій Лещенко повідомив, що в “Укрзалізниці” замість ремонту дизель-поїзда гроші перекинули на закупівлю двох лімузинів Audi А8 Long по 4,5 мільйона гривень кожен.

uz
Фото: УП

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Закупівля сталася при минулому керівнику УЗ Кравцові і ретельно приховувалась – покупку оформили без тендеру через страхову фірму, засновником якої значиться філія “Одеська залізниця”. Після цього машини перекинули на баланс “Одеської дороги”, але боялися експлуатувати через резонанс. Через це машини стояли в гаражі, припадали пилом, на одній з них зіпсувався акумулятор. Ходять чутки, що машини призначалася для обслуговування однієї з перших осіб України часів минулої влади”, – написав Лещенко. 

limuzin1
Фото: Facebook Сергій Лещенко

Також він додав, що на його вимогу наглядова рада УЗ призначила аудиторську перевірку цієї афери, яка виявила численні порушення. Але результати півроку не передавали у правоохоронні органи. На початку липня наглядова рада все-таки це зробила, але через місяць виявилося, що “нічого не сталося”.

limuzin11
Фото: Facebook Сергій Лещенко

Лише в кінці серпня ці матеріали були передані у НАБУ. 

leshenko
Фото: Facebook Сергій Лещенко

“Ця історія – лише один, але дуже яскравий приклад багаторічної вседозволеності в УЗ. Члени наглядової ради зобов’язані діяти в інтересах компанії, і розслідування, а не замовчування – це те, що зможе зробити “Укрзалізницю” іншою, більш прозорою і чесною компанією. Закликаю громадськість контролювати, до яких висновків прийдуть правоохоронці”, – закінчив Сергій Лещенко.

The post “Укрзалізниця” замість ремонту поїзда купила два лімузини за 9 мільйонів, — екснардеп Лещенко appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.