На Донеччині це 13-й центр безпеки, де чергуватимуть поліцейські і рятувальники. Вони обслуговуватимуть 5 населених пунктів Андріївської об’єднаної територіальної громади. Розміщення екстрених служб безпосередньо в громаді дозволить мешканцям отримувати швидку та якісну допомогу.


У відкритті взяли участь начальник поліції Донецької області Микола Семенишин, т.в.о. начальника Головного управління ДСНС в Донецькій області В’ячеслав Бойцов, заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, керівництво та мешканці громади.

Поліція та рятувальний підрозділ, розташовані в Центрі, забезпечуватимуть оперативне реагування на всі виклики громадян: від правопорушень до надзвичайних подій. Таким чином, понад 2300 людей, що мешкають у громаді, будуть більш захищені.

«Відкриття Центрів безпеки покращує надання поліцейських послуг. Саме у таких центрах ми створюємо громадські формування, впроваджуємо спільні патрулювання з представниками ДСНС, органів влади – це також надає можливість мешканцям почувати себе безпечніше», – зазначив Микола Семенишин.

Крім того, Андріївська ОТГ – одна з тих, де впроваджується пілотний проєкт «Поліцейський офіцер громади».

Загалом на Донеччині заплановано створення 28-и Центрів безпеки громадян.


The post В селі Андріївка Слов’янського району відкрили «Центр безпеки громадян» appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.