Фестиваль провели в таборі «Лісова поляна», в 6 км від смт Турбів Липовецького району Вінницької області. Участь взяли більше 70 юнаків та дівчат з різних куточків України.

Головна мета проекту – формування в учасників громадянської позиції, екологічної свідомості й культури поводження з відходами у повсякденному житті

“Мала нагоду привітати та поспілкуватися із учасниками та учасницями еко-фестивалю. Поділилася своїм переконанням, що сьогодні надважливо підтримувати дитячі громадські організації, тому що саме зі шкільного віку діти мають починати брати активну участь у житті своєї школи, громади, проявляти свою ініціативність, винахідливість”, – прокоментувала проведення фестивалю під Вінницею заступниця голови Вінницької ОДА Наталя Заболотна.

Організатори – дитяча громадська організація “Лотос” на чолі з Навожко Оленою із смт Турбів, – планує зробити фестиваль щорічним за більшої кількості учасників!

Цей проект став можливим завдяки конкурсу проектів, розроблених дитячими та молодіжними громадськими організаціями, який проводився Міністерством молоді та спорту України.

З державного бюджету Міністерство молоді та спорту України виділило майже 200 тис. грн.

Запис В таборі “Лісова поляна” на Вінниччині провели екофестиваль спершу з’явиться на Новини Вінниці.