Стало відомо про те, що в Ужгороді матері-одиначки вийшли на протест. Перші подробиці. 

Таким чином, повідомляється, що сталося це у вівторок, 11 серпня. В обласному центрі під Департаментом праці та соціального захисту населення в місті Ужгород, на мітинг вийшли самотні мами.  Вони виступили проти нових умов при призначенні соціальних виплат. Про це повідомляє Інформаційний портал “Про Захід“.

Справа в тому, що починаючи з першого липня допомога на дітей одиноким матерям призначається при нових умовах.

Відтепер допомога матерям не надається якщо в складі сім’ї є люди, які можуть влаштуватися на роботу; особи, які входять до складу сім’ї, і протягом останніх 12 місяців придбали земельну ділянку, квартиру, і так далі; у власності сім’ї є друга квартира (будинок), крім житла, яке розташоване на тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях, Автономній Республіці Крим і р. Севастополі; у власності сім’ї є більше, ніж один автомобіль, транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації, з дати випуску якого пройшло менше 15 років (крім мопеда і причепа).

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, в РНБО хочуть екстрадувати з Білорусі в Україну найманців ” Вагнера”: “Плацдарм для дій проти нашої країни”

Як повідомляв портал ” Знай.ІА”, Мандзій розповіла, яким буде навчання в школах з вересня: “зелені уроки” і маски на перервах

Також Знай.ІА ” писав, в Україні зростуть зарплати бюджетників – скільки люди отримуватимуть вже з вересня