Найяскравіша учасниця четвертого сезону реаліті Нового каналу “Від пацанки до панянки” Владислава Роговенко зізналася, чому вибрала для свого сина ім’я Марк.

Виявилося, що дівчина ще до вагітності знала, якщо буде хлопчик – назве його Марком.

“По-іншому я й не хотіла називати сина. Тож сказала Саші: якщо буде хлопчик – ім’я вибираю я, якщо дівчинка – ти. Тож якщо в майбутньому другим у мене також буде син, навіть не знаю, як його назвати. Бо інших варіантів, які б мені подобалися, немає”, – розповіла Влада.

Влада Роговенко з нареченим Сашею, фото Новий канал

Це ім’я асоціюється у неї з благородством. У житті “пацанки” була ситуація, коли однойменний чоловік проявив цю якість.

“Мама ніколи не купувала мені білих речей. Пояснювала тим, що я нечупара, і забруднюся в той же день, коли одягну. Але дуже хотілося одні білі джинси, тож буквально виплакала їх. І що ви думаєте? Ми поїхали з сестрою у Крим, я їх одягнула, і в перші ж хвилини незнайомець облив мене кавою”, – поділилася учасниця “Від пацанки до панянки”.

Владі було прикро буквально до сліз. Найбільше її засмутило те, що хоч сталося це не з її вини, але мати виявилася права.

Влада Роговенко, фото з особистого архіву

“Щоб я не плакала, чоловік дав мені три тисячі гривень. На той час це були величезні гроші. Можна було одягнутися з голови до ніг від зими до літа. Щоб ви розуміли, мої білі джинси на той момент коштували лише 200 гривень”, – дивується такому вчинку “пацанка”.

А звали людину, яка “вибачилася” за зіпсовані джинси, Марком. Таким чином з цим ім’ям Роговенко хоче передати малюкові певні якості характеру незнайомця.

Нагадавши, вагітна пацанка Влада Роговенко заговорила про ревнощі та контроль у відносинах.

Як повідомляв портал Знай.uа, вагітна Влада Роговенко поскаржилася на самотність.

Також портал Знай.uа писав, що ще одна учасниця “Від пацанки до панянки” “округлилася” після проекту.