Працівникам освіти можуть надати надбавку до заробітної плати за заняття в умовах дистанційного навчання.

Про це сказано у відповіді Міністерства освіти і науки на звернення Профспілки працівників освіти і науки щодо встановлення стимулюючих виплат вчителям та викладачам закладів за роботу в умовах дистанційного навчання, що було надіслане на урядову «гарячу лінію».

У Міністерстві освіти та науки зазначають, що відповідно до Інструкції про порядок обчислення зарплатні працівників освіти, оплата праці педагогічних працівників установ і закладів освіти провадиться виходячи із встановлених ставок заробітної плати (посадових окладів) з урахуванням підвищень, фактичного обсягу педагогічної роботи, а також доплат та надбавок.

У листі повідомили, що вчителям та викладачам закладів освіти, які у період карантину працювали у дистанційному режимі, заробітна плата виплачувалась на загальних підставах з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації.

Як зазначає МОН, керівники закладів отримають право встановлювати розмір посадових окладів, а також доплат і надбавок для освітян, у межах затвердженого фонду заробітної плати.

Зокрема, працівникам закладів освіти, які проводять заняття в умовах дистанційного навчання, керівником закладу може бути встановлено надбавку за складність і напруженість у роботі у розмірі до 50 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати, тарифної ставки) Міністерство освіти і науки України

Нагадаємо, що восени на українські школи чекатимуть суттєві зміни.

Як повідомляв портал “Знай.uа”, стало відомо, кого торкнеться новий закон про освіту.

Такоже “Знай.uа” писавши, що у львівських школах скасують лінійку на 1 вересня .