Верховним Судом підтримано позицію прокуратури та повернуто в державну власність землі сільськогосподарського призначення площею майже 116 га на території Кагарлицького району.

Переглянувши справу за касаційною скаргою прокуратури Київської області, постановою Верховного Суду задоволено позовні вимоги про визнання недійсними і скасування наказів Головного управління Держгеокадастру у Київській області та укладених на їх підставі договорів оренди земельних ділянок.

В ході судового розгляду прокуратурою доведено, що наказами Держгеокадастру всупереч законодавству громадянину надано в оренду спірні земельні ділянки для ведення фермерського господарства в обхід процедури земельних торгів. Також з’ясовано, що ця особа раніше отримувала безкоштовно та у поза конкурентною процедурою землю, а на час звернення до органу державної влади із відповідною заявою була головою фермерського господарства.

Пресслужба прокуратури Київської області

The post Верховний Суд підтримав позицію прокуратури щодо повернення державі майже 116 га земель сільгосппризначення на Київщині appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here