Про це повідомляють на сайті міськради.

Гра проводилася за методикою Ради Європи CivicLab в рамках реалізації проекту «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» в партнерстві з Департаментом освіти Вінницької міської ради та ГС «Київська громадська платформа неурядових організацій» та ГО “Форум розвитку громадянського суспільства”.

А також в рамках святкування Дня міста.

“Разом з командою професійних фасилітаторів учні на прикладі одного проєкту, а згодом кожен самостійно, прописували шляхи реалізації задуму. Більшість проєктів, які озвучила молодь, стосувалося облаштування спортивних стадіонів та майданчиків на території закладів освіти, що підтверджує правильну стратегію, яку обрала громада Вінницької міської ОТГ. Для ефективної взаємодії міської влади та громади, спільного та конструктивного вирішення питань, реалізації ідей та проєктів потрібні знання, практичні навички та компетенції щодо особливостей життєдіяльності та функціонування міста і його служб, інструментів впливу на владу та процесу прийняття рішень”, – йдеться у повідомленні.

«Бюджет шкільних проєктів», «Конкурс екологічних ініціатив», «Бюджет громадських ініціатив», громадське об’єднання старшокласників «Лідер», Дитяча дорадча рада, Молодіжна рада міста – все це сприяє залученню молоді до широкого діалогу з міською владою.

Джерело фото

Запис Вінницькі лідери та лідерки учнівської спільноти долучились до інтерактивної онлайн-гри «UCHange LIVE: Вінниця» спершу з’явиться на Новини Вінниці.