Відбувся конкурс «Золота ділянка 2020», який проводився в рамках проєкту Польської допомоги задля розвитку «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва».

За результатами конкурсу ділянка Вінницького індустріального парку площею 27,6 га була визначена переможцем.

Конкурс «Золота ділянка 2020» проходив у два етапи. На першому етапі конкурсна комісія в складі іноземних та українських експертів здійснювала відбір земельних ділянок на підставі надісланих матеріалів: описів ділянок, доданих світлин, карт тощо.
На другому етапі здійснювався аудит земельної ділянки – візит представників конкурсної комісії до обраних за результатами І етапу інвестиційних ділянок та визначення серед них одного переможця.

Конкурс проводився Польською Агенцією Інвестицій і Торгівлі (ПАІТ) спільно з Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА та Агенцією регіонального розвитку Вінницької області у рамках проєкту Польської допомоги задля Розвитку «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва».

Запис Вінницький індустріальний парк переміг у конкурсі «Золота ділянка 2020» спершу з’явиться на Новини Вінниці.