Про повідомляєть на офіційній сторінці міськради у Фейсбук.

“Протягом минулого тижня Вінниця перетнула два з чотирьох показників, які впливають на рівень карантинних заходів. Завантаженість ліжок у закладах для хворих на COVID-19 у місті складає 64%. Відсоток позитивних результатів тестування у Вінниці 20,2%”, – розповів директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

На минулих вихідних Україна поставила черговий антирекорд – 1489 випадків інфікування.

Вчора зареєстровано майже 1200 випадків. Коронавірус в Україні стрімко розповсюджується.

«По інтерактивній мапі вийшла незрозуміла ситуація. Станом на 7 серпня вся Вінницька область перейшла в «зелену зону» за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 . На брифінгу Міністр охорони здоров’я сказав, що ці дані не відповідають дійсності, а оприлюднена інформація братись до уваги не буде. Сьогодні до кінця дня Міністерство охорони здоров’я внесе зміни в інтерактивну мапу. Якщо аналізувати реальний стан захворюваності у Вінниці, то по наших розрахунках ми знаходимось у «жовтій зоні» та наближаємось до «помаранчевої», – каже Олександр Шиш.

Станом на 9 серпня з початку епідемії:

– 1516 випадків інфікування коронавірусом.

– 1241 людина одужала, а це майже 82%.

– 243 пацієнти продовжують хворіти, майже 80% з них лікуються амбулаторно.

– 51 людина з підтвердженим COVID-19 лікується стаціонарно.

«Ми використовуємо і Калинівську лікарню, і Хмільницьку лікарню, а на вихідних возили пацієнтів вже у Козятин. Сьогодні ситуація напружена у зв’язку з тим, що і Вінницька районна лікарня і Вінницька міська клінічна лікарня №1 завантажені. І більшість із пацієнтів не стільки мають середній ступень важкості, а потребують інтенсивного лікування в реанімації. На вчорашній вечір в реанімації перебували 12 осіб», – розповів Олександр Шиш.

У Вінниці від коронавірусної інфекції померло 32 вінничанина, це 2,1% від загальної кількості захворілих. По Україні – 2,3%.

У Вінниці одужало майже 82% пацієнтів. По Україні – 54%.

«Наш алгоритм роботи незмінний: проводимо тестування, вчасно виявляємо пацієнта, ізолюємо і лікуємо. За рахунок цього кількість активно хворих вінничан залишається в межах 230-240 людей. Цей показник – стабільний. АЛЕ: щоб ми не увійшли в «червону зону» карантинних обмежень, я прошу всіх вінничан дотримуватись соціальної дистанції, дезінфікувати руки та одягати маски. Лише від нас усіх та нашої спільної відповідальності залежить динаміка поширення коронавірусу в місті», – каже Олександр Шиш.

Джерело фото

Запис Вінниця знаходиться у жовтій зоні коронавірусної небезпеки та наближається до помаранчевої спершу з’явиться на Новини Вінниці.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here