21 серпня у столиці сімом чиновникам “Київзеленбуд” повідомили про підозру у розкраданні державного бюджету на 78 мільйонів гривень, завдяки схемі при закупівлі спецтехніки за завищеною ціною.

NABU
Фото: ЛІГА.net

Про це повідомляє НАБУ.

За даними слідства, в 2016-2017 роках “Київзеленбуд” оголосив тендери на закупівлю спеціальної техніки для утримання зелених насаджень районів столиці. Учасники схеми забезпечили перемогу в тендерах двох компаній, які поставили техніку за завищеною ціною.

“Згідно з висновком експерта, КО “Київзеленбуд” нанесено 77,9 млн грн збитків. Слідство з’ясувало, що частина незаконно отриманих коштів учасників корупційної схеми перенаправили на рахунки іноземних компаній, а звідти – на підконтрольну учасникам схеми компанію, зареєстровану в Італії”, – повідомили в НАБУ.

У даній справі НАБУ повідомило про підозру:

  • колишньому позаштатний радник генерального директора КО “Київзеленбуд” – 3 ч. ст. 27 ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 209;
  • колишньому генеральний директор КО “Київзеленбуд” – ч. 5 ст. 191;
  • екс-заступнику генерального директора з комерційних питань КО «Київзеленбуд» – ч. 5 ст.191;
  • колишньому працівнику одного з відділів КО “Київзеленбуд” – ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191;
  • довіреній особі позаштатного радника гендиректора “Київзеленбуду” – 3 ч. ст. 27 ч. 5 ст. 191;
  • приватному підприємцю – ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 209.

Колишнього позаштатного радника гендиректора “Київзеленбуд” та приватного підприємця затримали. Зараз вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

The post Вкрали майже 80 мільйонів: “Київзеленбуд” підозрюють у розкраданні держбюджету  appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.