Російська Прима-балерина Анастасія Волочкова не тільки танцює, а й із задоволенням займається педагогічною діяльністю. Причому робота не дає їй спокою навіть на курорті!

Перебуваючи зі своїм таємничим кавалером на відпочинку в Туреччині, Волочкова опублікувала відео свого майстер-класу, який дала діткам в готелі Rixos Sungate. Волочкова дала юним принцесам, які мріють про балет, основи розтяжки і кілька ефектних па. Не всі з відвідали майстер-клас Волочкової виростуть балеринами. Однак дівчаткам надовго запам’ятається робота із зіркою такого масштабу, і вони будуть згадувати її з вдячністю. 

“Незабутні фрагменти наших спільних майстер-класів та індивідуальних занять з гостями та дітьми чудового @rixossungate в балетному залі #rixykidsclub 🩰 🦢 👍 Мені ніколи, навіть на відпочинку, не шкода мого часу і сил для того, щоб приділяти увагу дітям і ділитися з ними досвідом 🩰 👍 я побачила, що і мамам дітей мої вправи здалися корисними і дієвими. 🐣 На Здоров’я! Завжди рада.😊 #анастасияволочкова #волочкова #балет #Росія #мене #любов #радість #квіти #щастя #ми #сонце #літо #море #спорт #enjoy #театр #вихідний #love #будинок #rixossungate“,- підписала свій пост балерина. 

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадавши, змарніла Волочкова жахнула фігурою у вузькій сукні.

Раніше портал “Знай.uа” повідомляв, що Волочкова налякала небеса спробою дотягнутися до них шпагатом.

Також портал “Знай.uа” писав, що Волочкова розклала свій гігантський делікатес, морем запахло по всій окрузі.