Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь, відповідаючи на питання про їх наступний захід, заявив, що нова модель Mi Mix не надійде в продаж в 2020 році. Також не очікується, що Mi Mix Alpha надійде в продаж.

Читайте Знай в Google News!

Одним з продуктів, який дозволив Xiaomi досягти цього успіху, незважаючи на те, що компанія існує всього 10 років, була серія смартфонів Mi Mix у верхньому сегменті.

Перша модель Mi Mix перемістила передню камеру на лицьову панель під екраном, прибравши верхню лицьову панель і проклавши шлях для екранів на всю лицьову панель. У Mi Mix 2 з’явився аналогічний дизайн з більш високим співвідношенням екрану/корпусу.

Xiaomi, gettyimages

Замість того, щоб представити нову модель Mi Mix 4 після Mi Mix 3, Xiaomi показала експериментальний, але цікавий телефон під назвою Mi Mix Alpha. Було заявлено, що цей телефон, представлений в минулому році, буде доступний для продажу, хоча і в обмеженій кількості, але Xiaomi відмовилася від цього плану.

Враховуючи, що серія Mi Mix є однією з найуспішніших серій Xiaomi, ми можемо сказати, що шанувальники очікують появи нової моделі Mi Mix – це нормально. Однак особливо важкі умови роботи, викликані пандемією коронавірусу, могли унеможливити розробку нового експериментального телефону на такому рівні, який можна продемонструвати.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, експерти прогнозують невдалий квартал для Apple. Повідомляється, що виручка впаде до 30% за однієї умови – якщо яблучна корпорація видалить з App Store сервіс WeChat, яким користуються мільйони жителів Китаю.

Як повідомляв Знай.uа, компанія Apple “наїхала” на невелику компанію через схожість логотипів. У всякому разі, на думку Apple, компанія Prepear використовує логотип груші, який порушує унікальність логотипу компанії Apple.

Також Знай.uа повідомляв, в мережі показали новий контролер для Xbox, який буде продаватися разом з новою консоллю від Microsoft. Можна помітити, що дизайн теж змінили, хоч і не радикально.