Якщо в першому ефірі “Танців з зірками” актриса, зірка “Папіка” і “Голосу країни” Дар’я Петрожицька не змогла продемонструвати суддям свій танець через погане самопочуття, то в другому ефірі вона знайшла вихід із ситуації. 

Даша і її партнер, Ігор Гелуненко, захворіли на коронавірус, тому не встигли повною мірою підготуватися до старту шоу, але весь цей тиждень вони не втрачали час, а активно репетирували у віддалених від людей місцях. 

Для прямого ефіру 6 вересня пара попередньо записала свій танець на відео, вибравши місцем виступу парковку біля торгового центру. 

Дар'я Петрожицька та Ігор Гелуненко, кадр з відео

Даша та Ігор виконали веселий джайв під пісню Candyman, отримавши за нього від суддів шоу 31 бал. 

Незважаючи на запальний танець і похвалу Григорія Чапкіса, Катерина Кухар залишилася незадоволена виступом пари. 

"Танці з зірками", другий ефір

“А Баба Яга сьогодні проти”, – заявила прима-балерина. 

“Зараз на вулиці темний вечір, а вони танцювали явно вдень. Зона комфорту. Вони могли кілька разів перетанцювати, зробити перезапис”, – пояснила Кухар. 

У підсумку Даша та Ігор отримали від Каті 7 балів з 10. 

Відзначимо, що Кухар в цьому ефірі розійшлася, поставивши Славі Камінській і Дмитру Дікусару за їхній танець всього 2 бали. У підсумку пара набрала менше всіх балів у турнірній таблиці (25). 

Як повідомлялося раніше, Ольга Фреймут також отримала позитивний результат на COVID-19. Незважаючи на хворобу, вона змогла підготувати з партнером, Іллею Падзиною, танець до другого ефіру шоу. Вони танцювали теж джайв, отримавши від суддів 33 бали. 

Нагадаємо, раніше Знай.uа писав, що Тіна Кароль і Юрій Горбунов заспівали дуетом на “Танцях з зірками”. Ведучі шоу влаштували феєричний початок другого ефіру.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Слава Камінська, учасниця “Танців з зірками”, поділилася секретом про свій виступ у шоу

А інший учасник “Танців з зірками” – Позитив похвалився новим амплуа