За інформацією видання Die Welt Європейській союз не збирається включати президента Білорусі Олександра Лукашенко до свого санкційного списку. Проти введення санкцій відносно Лукашенка виступає Німеччина за підтримки Франції та Італії.

Lukashenko
Фото: gazeta.ru

Про це повідомляє РБК-Україна.

За інформацією видання, Берлін і Париж хочуть зберегти відкритими канали зв’язку з Лукашенком. Введення санкція могло б цьому перешкодити. При цьому країни Балтії та Польщі вимагають, щоб Лукашенко був включений в санкційний список ЄС.

Офіційний список санкцій проти Білорусі у Євросоюзі планують опублікувати наступного тижня.

“Переговори надзвичайно важкі, оскільки кожен список повинен бути схвалений всіма країнами-членами одноголосно”, – повідомив високопоставлений дипломат ЄС.

Очікується, що в список будуть включені 16-19 осіб. Їх активи будуть заблоковані, а також буде введена заборона на в’їзд у ЄС. При цьому формальне голосування за включення Лукашенка ще не відбулося. На неформальних переговорах в ЄС відмовилися застосовувати проти президента Білорусі санкції.

The post Європейській союз не збирається вводити санкції проти Лукашенко, — ЗМІ appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.