14-річний Вадим Чернята узимку врятував рибалку, який провалився під лід. Подія трапилась в селі Єлизаветівка Приморського району.

На річці Чокрак, яка знаходиться неподалік від будинку Вадима, по шию у воді застряг рибалка. Чоловік був приблизно за 20 метрів від берега, спроби вибратися на кригу були марними. Хлопець знаходився у дворі та почув крики, тож, не зволікаючи, кинувся до річки.

“Побачив, як тоне людина. Я підбіг ближче, і він мені сказав, що у нього в машині є мотузка. Я побіг до його машини, взяв її і повернувся. Зняв с себе куртку и повзком поповз до нього. Кинув мотузку, намагався витягти, але спочатку не вдалося, я був у взутті і воно мене скользило. Коли я зняв взуття, у мене все вийшло”, – розповів Вадим.

Хлопець говорить, що в той момент про небезпеку для свого життя не думав, єдине, що турбувало – врятувати людину. Рідні юного рятівника кажуть, вчинок був ризиковий, але сміливий, тож Вадимом, звичайно, пишаються.

Вчинок Вадима відзначила районна влада та представники головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в області.

Раніше портал «Знай.uа» писав про те, що Під Дніпром з попелища витягли двох чорних людей – нещадний вогонь зжер весь будинок 

Також портал «Знай.uа» писав У Запоріжжі лікарі маринували тяжкохворого чоловіка в палаті – промучився 5 годин і помер без реанімації

Також портал «Знай.uа» писав, що Незаконні рубки лісів продовжують трагедію Карпат – Андрій Мальований закликав до відповідальності