Прокуратура Волинської області звернулася до Турійської селищної ради області із листом для попередження незаконного використання майже 2 млн грн бюджетних коштів.

Прокурори з’ясували, що селищна рада за наслідками відкритих торгів у липні 2020 року мала намір укласти договір на проведення робіт з капітального ремонту однієї з вулиць селища з підприємством, пропозиція якого була найбільш економічно вигідною.

Проте процедуру закупівлі проведено із порушеннями вимог Закону України «Про публічні закупівлі», адже визнане переможцем торгів підприємство не відповідало кваліфікаційним критеріям замовника робіт, тому що не підтвердило наявність необхідної для їх проведення техніки.

За результатами розгляду листа прокуратури тендерний комітет селищної ради скасував результати торгів, відтак за втручання прокурорів попереджено незаконне використання майже 2 млн грн бюджетних коштів.

Пресслужба прокуратури Волинської області

The post За втручання прокуратури на Волині скасували незаконну закупівлю на майже 2 млн грн appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here