Сьогодні, 9 вересня, в главку поліції Одещини з цього приводу відбулася перша робоча нарада з регіональним координатором громадської організації Анатолієм Бойко.

Сторони домовилися обмінюватися інформацією про виявлені порушення в регіоні, пов’язані з виборчим законодавством, аби правоохоронні органи могли своєчасно та належним чином реагувати на них і притягувати винних до відповідальності.

Керівник поліції Олег Бех зазначив, що сили правоохоронців вже спрямовані на виявлення випадків порушення виборчого права. Спільно з патрульною поліцією проводиться моніторинг випуску друкованою агітаційної продукції, у тому числі тої, що розміщується на білбордах. У територіальних підрозділах проводиться збір інформації стосовно дотримання політичними силами діючого законодавства під час передвиборчого процесу.

«Позиція правоохоронних органів у виборчих перегонах залишається незмінною – поліція дотримується неупередженості, політичної нейтральності та норм чинного законодавства, які у цьому питанні передбачають для правопорушників як адміністративну, так і кримінальну відповідальність», – підкреслив начальник ГУНП в Одеській області Олег Бех.

Відділ комунікації поліції Одеської області 

The post Законність і правопорядок у передвиборчій кампанії та під час самих місцевих виборів правоохоронці забезпечуватимуть у тандемі з ГО «ОПОРА» appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.