Азовське море через сильну спеку не просто “зацвіло”, а піднесло неприємний сюрприз відпочиваючим. Води моря заповнили напівпрозорі монстри з глибин. Медузи стали справжнім лихом цього року. Вони були всюди, а коли спека досягла апогею, почали гинути.

В результаті узбережжя Азовського моря перетворилося на смердюче кладовище. Хвилі виносили на берег дохлих медуз, а у воді неможливо було перебувати через їх величезної кількості. Деякі навіть намагалися жалити відпочиваючих.

Зараз медуз не стало менше, води моря продовжують исторгать дохлу плоть, а співробітники готелів намагаються хоч якось поліпшити ситуацію і прибрати з пляжів і прибережної зони гниючу масу. В мережі показали, як співробітники одного з готелів в Запорізькій області граблями прибирають це “добро”. Незважаючи на їх старання вже через якийсь час пляж буде знову усіяний новою порцією медуз.

Нагадавши, Знай писав, що під Запоріжжям пік проблем з медузами припав на початок серпня. Три тижні тому місцеві жителі і співробітники готелів не знали, що робити з величезною масою підводних жителів, яких море викинуло на берег. Вони щільним шаром лежали в прибої, а відпочиваючі не могли зайти в воду.

Також Знай повідомляв, що в Бердянську виявлена масова Колонія медуз, яка тримається разом. З поверхні води це скупчення підводних жителів нагадує Острів, настільки вони щільно прилягають один до одного.

Нещодавно Знай передавав, що під Запоріжжям напівмертві медузи викинуло морем на берег. Вони перед цим були в морі щільною масою. Після цього їх довелося вигрібати лопатами на берег і утилізувати.