Стало відомо про те, що дорожники, які ремонтують трасу в Запоріжжі почали скидати асфальт в річку.

Таким чином, повідомляється, що робили вони це протягом тривалого часу. Коли їм пред’явили провину, компанію зізналася, і принесла свої вибачення. Крім цього, вони також самостійно почали очищати річку. 

Все почалося з того, що в мережі опублікували відео, на якому чітко видно, що при ремонті траси Н-80 в рамках президентської програми “велике будівництво” залишки зрізаного асфальту викидаються через міст прямо в річку Обіточну в околицях Бердянська.

У Службі автодоріг Запорізької області говорять про те, що винуватець в особі компанії «Альтом» практично покараний, а саму суму збитку потрібно буде ще визначити екологічної інспекції. 

А ось керівник “Альткому” Микола басистий записав ролик, в якому додана всі помилки, і заявив, що все сміття НД річки вже був прибраний. 

Нещодавно Знай.иа повідомляв, що у Києві одне з місцевих озер забруднене небезпечними речовинами.

Нагадаємо, раніше На Прикарпатті відновлюють зруйновану залізницю – велика вода відрізала шлях поїздів. Стихія на Прикарпатті пошкодила більшу частину інфраструктури регіону, в тому числі і залізничні колії

Також Знай.иа писав, що Шланг з смітника – жителі вцілілої частини будинку на Позняках знайшли можливу причину вибуху. Жителі вцілілої частини будинку заявляють про встановлення їм неякісних газових шлангів

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here