Конотопською місцевою прокуратурою до Господарського суду Сумської області було заявлено позов про визнання недійсним договору про спільну діяльність, після цього відповідач добровільно повернув у комунальну власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею 360 га та вартістю 71 млн 884 тис грн.

Раніше встановлено, що в червні 2020 року між Бочечківською сільською радою Конотопського району та фізичною особою-підприємцем укладено договір спільної діяльності з метою охорони та цільового використання вказаних земельних ділянок. Однак за змістом укладений договір був удаваним правочином і приховував під собою факт оренди вказаної землі без проведення земельних торгів, що є порушенням вимог чинного законодавства.

Після втручання прокуратури між підприємцем та сільською радою укладено угоду про дострокове розірвання договору про спільну діяльність, відтак зазначені землі повернуто громаді, провадження у справі закрито.

Пресслужба прокуратури Сумської області

The post Завдяки втручанню прокуратури Сумщини громаді повернуто 360 га землі вартістю майже 72 млн грн appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.